Aikataulu

Arvioitu aikataulu

Ilmoittautumispiste avoinna klo 8:30 – 9:30
Avajaiset klo 9:30
Voittajaluokan koirien eläinlääkärintarkastus klo 10:00 – 11:00
FS & HTM ALO kehääntutustuminen klo 10:00
FS & HTM AVO kehääntutustuminen klo 10:00
FS VOI kehääntutustuminen klo 11:20
HTM VOI kehääntutustuminen klo 14:10
Juoksunarttu kehääntutustuminen klo 16:00
Palkintojenjako noin klo 17:00